61 відгук
+380 (48) 704-54-86
+380 (66) 972-12-95
+380 (66) 330-54-76
Wagner - німецьке фарбувальне обладнання

Порівняння диафрагменных і поршневих насосів.

Порівняння диафрагменных і поршневих насосів.
Діафрагмові та поршневі насоси. Порівняння.
Чому мембранна технологія
Переваги в порівнянні з технологією поршневих насосів Поршневі насоси часто є вибором номер один для безповітряного розпилення. Вони надають дуже високу продуктивність всмоктування і подачі, і, таким чином, чудово підходять для високов'язких, що містять наповнювач або волокно-вмісних матеріалів. Однак, коли справа стосується роботи з великою різноманітністю матеріалів за допомогою одного пристрою, мембранні насоси є кращим вибором...
Коротко про переваги мембранних насосів: 1. Гнучкість у використанні – прості в обігу 2. Менше надмірне розпорошення (пристрої для нанесення фарби) 3. Рукава можуть бути на 10% довший (пристрої для розпилення) 4. Менше джерел несправностей, більш міцна конструкція 5. Менша вартість обслуговування 6. Особливо м'які без сил зсуву – можливе використання спеціальних фарб 7. Технологія великого ходу Wagner 8. Прості в чищенні
Перевага мембранних насосів
1. Гнучкість у використанні – прості в обігу Всі мембранні насоси можуть забирати матеріал або горизонтально з вищерозташованої ємності або вертикально з відра/ємності. Поршневі насоси, з одного боку, були спочатку створені для забору матеріалу з оригінальної ємності. Робота з вищерозташованої ємністю підтримується лише малими насосами (варіант підстави) з точки зору простоти використання.
2. Менше надмірне розпорошення (пристрої для нанесення фарби) Особливо щодо фарбувальних робіт, низькі тиску у форсунці дають перевагу у кращому характер розпилення, меншого надмірного розпорошення і більш рівномірне нанесення фарби. Мембранні насоси підтримують регулювання тиску від 0 до 250 бар. Гарне розпорошення можливо навіть при більш низьких тисках (30-40 бар). При таких низьких тисках поршневі насоси показують свою слабкість. Зважаючи пульсації характеру розпилення, поршневі насоси необхідно в цілому експлуатувати при великих тисках (50 бар і вище) для хорошого розпилення.
При низькому тиску – рівномірний факел розпилення у мембранного насоса (жовтим) і кілька більш непостійний факел розпилення у поршневого насоса (синім).
3. Менше джерел несправностей, більш міцна конструкція Контролювання мотора поршневих насосів вимагає більше електронних деталей. У разі мембранних насосів, контролер простіше (просто перемикач вкл / викл і конденсатор). Активна експлуатація на будмайданчику робить насоси з більшою електронною складовою більш очікуваними до поломки. Більшість мембранних насосів більш стійки до розпорошення води і іншим впливам навколишнього середовища. 4. Менша вартість обслуговування Мембранний насос має суттєво меншою кількістю деталей, що зношуються, ніж поршневий насос. Таким чином, особливо помітна перевага даної технології за видатками в післяпродажному обслуговуванні. Найчастіше сальники (прокладки) поршневого насоса, впускний і випускний клапани і сам поршень виступають в якості зношуваних деталей. В цілому, можна сказати, що поршневі і мембранні насоси при одному і тому ж застосування, схожих навантаженнях і схожою частоті експлуатації мають порівнянним графіком обслуговування. Вартість на інтервал обслуговування, однак, істотно розрізняються.
5. Технологія великого ходу Wagner Запатентована технологія QLS завдяки своїй оптимізованої гідравліці і спеціальної технології клапанів підтримує обробку широкого ряду матеріалів. Гнучкість завдяки придатності до використання починаючи з легких рідин і до дуже в'язких матеріалів. 6. Особливо м'які без сил зсуву – можливе використання спеціальних фарб Поршневі насоси «розбризкують» матеріали. Зокрема, 2К і УФ фарби можуть постраждати від такого звернення. «Комки» возникают чаще, что в свою очередь приводит к худшему качеству поверхности. Мембранные насосы не вызывают сил сдвига. 7. Рукава могут быть на 10% длинней (устройства для распыления) Поскольку мембранные насосы работают при большем давлении (максимум – 250 бар), они также могут использовать более длинные рукава. В сравнении с поршневыми насосами (максимум – 220 бар), длина рукава может быть на 20% больше (+30 бар = +20%). 8. Просты в чистке Поршневі насоси забирають близько 0,15 літрів фарби за хід. Мембранні насоси, з іншого боку, забирають лише 0,035 літрів. Менше фарби витрачається при чищенні. Мембранні насоси володіють меншим загальним обсягом і можуть обполіскуватися швидше і з меншою кількістю миючого засобу.
Всі права захищені © 2008 WAGNER                                                                                       Мембранні насоси Wagner Super Finish
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner